نکته ای درزبان انگلی30

 

در زبان انگلیسی واژه های

FriEND ( دوست )

BoyfriEND ( دوست پسر )

GirlfriEND (دوست... دختر )

BestFriEND (بهترین دوست)

همگی سه حرف END (خاتمه) را به همراه دارند...

اما کلمه FamILY (خانواده) سه حرف" ILY" را دارد

که همان مخفف

"I Love You" می باشد

و جالب است بدانید

FAMILY= Father And Mother I Love You

/ 205 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل بانو

تولد وبمه تو هم دعوتی هآآآآ زودی بیا هآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ[زبان] +++++++++++++++++++++++++++++++++++ [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] [قلب][گل][شیطونک][بوسه][خونسرد][لبخند] ++++++++++++++++++++++ [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند]

صالح

صبر مرا با شتاب پیمانه کن و عشق را با نگاهم. در غیبت تو جهان هم دلگیر می شود. شکیبایی مرا با دلتنگی پیمانه کن و عشق را با لبخندم.

صالح

رای كسی تنگ است كه زیبایی روح را می ستاید ، مهربانی را دوست دارد گذشت را می فهمد ، سادگی را زیور می داند ، وفا را گوهر. دلم برای كسی تنگ است كه چشمان خیس از اشك را می بوسد و با سر انگشت مهربانش آبی آسمان را نشان می دهد!

صالح

تـــا آســــمان خــیــــال ِ تـــو چقــــدر راه اســــت؟ دو بـــال بـــرایــــم کافــیـــســــت؟ مـــی خواهـــــم به هــــوای تــــو ـــ در هــــوای تـــــو ـــ اوج بگیــــرم! منــتــــظــــرم مـــی مــــانـــــــی؟؟؟

زهرا

سلام صالحه جونم خوبی خواهری؟ یه اپ باحال گذاشتم که مطمئنم خوشت میاد...[قلب]منتظرتم گلم[گل] —-$$$$$$$$__$$__$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$(¯`v´¯)$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(?)´¯)$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(?)´¯)$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ ______$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ ________$$$(¯`(?)´¯)$$ ___________$(_.^._)$ ____________$$$$$$ -—$$$$$$$$__$$__$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$(¯`v´¯)$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(?)´¯)$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(?)´¯)$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ ______$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ ________$$$(¯`(?)´¯)$$ ___________$(_.^._)$ ____________$$$$$$

milad

عکسو داشته باش[خنده]

الهام

سلام.خیلی مطلب گشنگی بوووووووووووووووووود.[لبخند]

بهناز

فاطمه ازروشماكپي كرده؟[تعجب]